خدمات مشتری

تحویل سریع السیر (زیر 2 ساعت)

ما امیدواریم که شما عاشق خرید با ما شوید. ما در اینجا تحویل سریع السیر و در محل مشتری در نظر گرفته ایم  (البته تحویل زیر 2 ساعت رایگان صرفاً برای مشتریانی است که از فروشگاههای شهر خود خرید میکنند) و بخاطر بازده سیاست های ما که برای کمک به شماست که شما مطمئن شوید که ما خرید شما را برآورده می کنیم و آنی بدست شما میرسانیم، وجه آن را نیز پس از تحویل کالا میتوانید بپردازید. (در صورت هرگونه انتقاد، پیشنهاد یا شکایت با ما تماس حاصل نمایید.)

حمل و نقل و تحویل رایگان

حمل و نقل و تحویل بار برای پردازش اینترنتی سفارش، انتخاب آیتم، بسته بندی، حمل و نقل، بارگیری و تخلیه همگی بصورت آنی است. ما زمان تحویل را در صورتیکه از فروشگاههای شهر و منطقه خود خرید انجام دهید را کمتر از 2 ساعت تضمین می کنیم، اما ما بهترین های را برای شما میخواهیم و با ارائه تخمین های دقیق به شما اطلاع رسانی لحظه ای انجام خواهیم داد.

تحویل فقط در همه روزهای هفته رخ می دهد. حمل و نقل و تحویل سفارش وقتی است که شما سفارشی را ثبت کرده باشید و ما تایید آن را به شما اطلاع رسانی کرده باشیم. برآورد زمان تحویل مشروط به خرید درون منطقه ای یا شهری فرض سفارشات 2 ساعت قرار داده شده است. سفارشات اواخر روز پنج شنبه و جمعه با توجه به سیاست فروشنده قرار داده خواهد شد تا شنبه ممکن است پردازش نشود که اطلاع رسانی در همان لحظه اتفاق خواهد افتاد. ممکن است به سفارشات زیر 50 هزار تومان یا سفارشات با اولویت فوری، شبانه و حمل و نقل بین شهری مبالغی بابت کرایه افزوده شود، که باز همزمان اطلاع رسانی سیستمی خواهد شد و حتی اگر ما سعی ناموفق برای ارائه سفارش خود را بیش از یک بار در ماه برای شما داشته باشیم به شما خسارت پرداخت خواهیم کرد.

آدرس تحویل در همان منطقه خرید، در صورت بالای 50 هزار تومان رایگان، و در مناطق و شهرهای دیگر، باید کرایه اضافی بابت هزینه ای برای حمل و نقل استاندارد و تحویل اضافه کنید. سفارشات در شهرهای همان استان شما 24 ساعت شهرهای استانهای همجوار تا 48 ساعت و شهرهای دورتر تا 72 ساعت در دستور کار و تحویل کالا ممکن است طول بکشد.

* قبل از هزینه های مالیاتی و اضافی
** پس از پردازش در صورتی که توسط سیستم حمل شرکت در دستور پردازش قرار گیرد

برگشت و تعویض کالا

ما می خواهیم شما را به طور کامل با سفارش کالایمان خوشحال کنیم. اگر به هر دلیلی شما راضی نبودید، ما با کمال میل بازگشت به موقع کالای خود را از شما در صورتی که زمان برگشت آن تمام نشده، پلمپ آن باز نشده، یا کالا معیوب نشده باشد را خواهیم پذیرفت. کالا مورد استفاده قرار نگرفته باشد و یا اینکه معیوب نشده باشد شما میتوانید بازگشت سیستمی بزنید. کالا بازگشت باید شامل بسته بندی فروشنده و تگ ها و در همان شرایط یکسان به مثل زمانی که آن را دریافت کرده بودید باشد. هزینه بازگشت و یا هزینه تجدید ممکن است اعمال شوند. سفارشات بازگشتی با توجه به تعریف RMA در سیستم فروشنده کالا می باشد که زمان آن ممکن است از چند ساعت تا ظرف مدت 30 روز از دریافت کالا نیز عودت و بازگشت آن وجود داشته باشد.

گیفت کارت یا هدایا

در هنگام تحویل کالا یک هدیه ممکن است همراه آن باشد، کارت هدیه ما شامل خواهد شد به دریافت کننده هدیه برای مقداری تخفیف از خرید کالا در مراحل بعدی. این کارت می تواند برای خرید از هر فروشگاه ما و آنلاین استفاده شود. در انطباق با قانون ما، هدیه با ارزش با هر خرید بیشتر از ما بصورت الکترونیکی کارت هدیه آنها شارژ خواهد شد، گیرنده کارت به جای یک کارت هدیه ما در اصل یک کارت الکترونیکی سرمایه گذاری و پس انداز دریافت کرده است که با هر بار خرید الکترونیکی شارژ شده و در آینده می تواند دریافت کند.

بازگشت تبلیغاتی از طریق پستی یا پیکی

در پشت و روی بسته بندی هایی که محصور با سفارش ما باشد، لطفا توجه داشته باشید که دلیل (های) برای بازگشت و آیا شما مایل به تبادل کالا (ها) و یا دریافت اعتبار / بازپرداخت / دریافت بن کارت و هدایا و یا هرگونه مورد دیگر خواهد بود.(بسته به شکل اصلی و بسته بندی ویژه).

مسئولین بخش بازگشت از کالاهایی که بسته بندی مخصوص برای شما (بازدید کنندگان و مشتریان) قرار داده باشد، یکی از برچسب های بازگشت نیز ارائه شده که در مقابل هرگونه بازگشت بسته بندی خود میتوانید استفاده کنید برای اطمینان از آدرس برگشت و اعتبار اطلاعات مناسب حتما کارت بازگشت بر روی کالا را بررسی نمایید. موارد محدود شده باید با استفاده از حمل و نقل زمینی/پستی/پیکی بازگردانده شود.

لطفا در حفظ و نگهداری کارت بازگشت کالا دقت نمایید زمان بازگشت کالا برای کالاهای مختلف متفاوت است و در این زمان سیستم الکترونیکی بازگشت به مشتری اجازه می دهد برای ما پردازش بازگشت نماید.